ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Створено учнівське лісництво у Плесецькій гімназії

Між Боярською лісовою дослідною станцією та Плесецькою гімназією Калинівської селищної ради Фастівського району Київської області була укладена угода про створення учнівського лісництва. 
Це ще один крок у напрямку активної участі молоді в збереженні та вивченні лісових екосистем. Ця співпраця розширює можливості позашкільної освіти та надає учням практичний досвід з питань збереження та примноження лісових ресурсів України.
19 січня, 15:44

Запрошуємо Вас насолодитися зимовою казкою Ботанічного саду НУБіП України

18 січня, 11:29

Стартує перший дослідницький проект після укладання договору про співпрацю з Центром еколого-натуралістичної творчості "ЮННАТИ" Боярської громади

Під керівництвом завідувача лабораторії Оксани Чорнобров проведено перший етап досліду з вирощування сіянців сосни звичайної. Олександр з гуртка «Дитина і природа» Центру еколого-натуралістичної творчості "ЮННАТИ" Боярської громади заздалегідь підготував насіння сосни звичайної для унікального експерименту в лабораторії біотехнології рослин. 
З результатами та деталями досліду ви зможете ознайомитися у наших наступних дописах.
17 січня, 10:23

Підписано договір про співпрацю з Центром еколого-натуралістичної творчості "Юннати" Боярської міської ради

Боярська лісова дослідна станція й надалі переймається питанням розвитку позашкільної освіти Київщини. Предметом договору є спільна діяльність, яка полягає в реалізації завдань Законів України "Про освіту", "Про позашкільну освіту", Стратегії розвитку позашкільної освіти в Україні, пошуку і підтримки обдарованої і талановитої молоді, схильної до творчої та винахідницької діяльності та ін.
16 січня, 10:16

Вчена рада НУБіП України: прийнято рішення щодо окремих законодавчих ініціатив Міністерства освіти і науки України

12 січня відбулося перше в цьому році засідання вченої ради НУБіП України. Воно зібрало не лише її членів, а й представників від кожного факультету і ННІ з правом дорадчого голосу. Всього майже 300 осіб.
На порядку денному, власне, стояло одне питання: про законодавчі ініціативи Міністерства освіти і науки України щодо зміни фінансової системи, порядку обрання ректора та вилучення відокремлених структурних підрозділів із складу університетів.
З цього приводу доповідав ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Необхідність такого засідання викликана тривогою за долю української вищої освіти загалом і НУБіП, як одного з її лідерів, зокрема, підкреслив він.
12 січня, 15:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9   [10]  11 12 13 14 15 16 17 18 19   ...  133 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS