ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

«Механізації лісогосподарських робіт» − фахова дисципліна, яку повинен знати кожен майбутній працівник лісової галузі!

Механізація лісогосподарських робіт, як самостійний напрям в Україні сформувалась порівняно недавно, у 50-ті роки. За цей період у галузі проведена значна робота по технічному переоснащенню підприємств, механізації та автоматизації виробництва, покращанню використання технічних засобів, зміцненню матеріально-технічної бази. Машинна техніка з кожним роком стає все складнішою і ефективно використовуватись вона зможе лише при наявності висококваліфікованих спеціалістів.
10 липня, 09:07

Навчальна практика з лісівництва

Вже традиційно теоретичне навчання студентів ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України з дисципліни «Лісівництво» закріплюється практикою, яка проводиться в лісових масивах Боярської лісової дослідної станції. 
 
09 липня, 10:30

Працівники державних лісогосподарських підприємств України ознайомились з роботою Боярської лісової дослідної станції

8 липня 2019 року до ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» завітали майстри лісу державних лісогосподарських підприємств України, які підвищують кваліфікацію в Українському центрі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства.  
09 липня, 08:22

Студенти ННІ Лісового і садово-паркового господарства ознайомились із альтернативними методами розмноження декоративних рослин

Цього тижня науково-дослідну лабораторію біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» відвідали студенти ННІ Лісового і садово-паркового господарства, які навчаються за спеціальністю «садово-паркове господарство». У рамках навчальної практики з дисципліни «Селекція та генетика декоративних деревних рослин» (викладач - Білоус Світлана) студенти 2 курсу були ознайомлені із структурою й основними напрямами діяльності лабораторії, а також із альтернативними методами розмноження декоративних рослин.
05 липня, 14:22

Навчальна практика з лісової таксації подарувала студентам не тільки багаж знань, а й незабутні враження та емоції!

Студенти 3 курсу ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України три тижні присвятили практичному навчанню з лісової таксації, яке проходило на базі Дзвінківського навчально-науково-виробничого центру.
05 липня, 09:13
1   ...  4 5 6 7 8 9 10 11 12   [13]  14 15 16 17 18 19 20 21 22   ...  81 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS