ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Гідного фахівця лісової галузі у навчальній аудиторії не виховаєш!

Цими словами розпочав Віктор Мельхіорович Маурер черговий навчальний семінар на базі лісового фонду Боярської лісової дослідної станції. Його учасники − династія студентських поколінь: першокурсники, які проходять свою першу практику з основ фахової підготовки та магістри кафедри відтворення лісів і лісових меліорацій. Зазначимо, що до створення нового наукового об’єкту долучились також студенти з Університету прикладних лісівничих наук Ротенбурга, Німеччина.
21 червня, 12:35

Майбутні фахівці деревообробної галузі завітали до Боярської ЛДС

У рамках навчальної практики з дисципліни технологія лісопильно-деревообробних виробництв Боярську лісову дослідну станцію відвідали студенти спеціальності «Деревообробні та меблеві технології» на чолі з доцентом кафедри технологій та дизайну виробів з деревини Спірочкіним Андрієм.
21 червня, 08:11

Студенти ННІ Лісового і садово-паркового господарства ознайомились з роботою Боярської лісової дослідної станції

20 червня 2019 року до Боярської лісової дослідної станції, у рамках навчальної практики із дисципліни «Лісова селекція та генетика» (викладач – Костянтин Маєвський), завітали студенти 2 курсу ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України. У форматі екскурсій студенти ознайомились з роботою наукової частини, лісової пожежної станції та Боярського лісопереробного комплексу.
20 червня, 16:40

Інновації лісових біотехнологій

 У рамках навчальної практики із дисципліни «Лісова селекція та генетика» (викладач – Світлана Білоус), студенти 1 та 2 курсу скороченого терміну навчання ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України відвідали Боярську лісову дослідну станцію. Одним із основних завдань цього заходу було ознайомлення студентів із напрямами діяльності науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин.
18 червня, 18:08

Соснові ліси: сучасний стан, існуючі проблеми та шляхи їх вирішення

12-13 червня 2019 року в Києві відбулася дводенна Міжнародна науково-практична конференція «Соснові ліси: сучасний стан, існуючі проблеми та шляхи їх вирішення», організаторами якої є Національні академії наук України та Білорусі.
У заході взяли участь фахівці з України, Білорусі, Німеччини, Польщі та Австрії. Серед учасників – науковці Боярської лісової дослідної станції та ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України.
18 червня, 13:13
1 2   [3]  4 5 6 7 8 9 10 11 12   ...  69 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS