ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Співробітники Боярської лісової дослідної станції долучились до #tetrischallenge та показати деякі особливості професії лісового пожежника

Що ж таке Tetris Challenge? Медики, поліцейські та пожежники викладають рівними рядками все своє робоче спорядження та й самі вкладаються поруч. На фото, що обов’язково робиться згори здається, що це частинки гри тетріс. А почалося все з фото поліцейських з Цюріха (Швейцарія), які 1 вересня 2019 р. виклали в соцмережі фото з підписом: «Якщо ви завжди хотіли знати, що знаходиться в поліцейському автомобілі, – будь ласка».
Співробітники навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства та Боярської лісової дослідної станції за ініціативи кафедри таксації лісу та лісового менеджменту вирішили долучитися до #tetrischallenge та показати деякі деталі професії лісівника «з середини».
29 жовтня 2019, 15:35

У Боярській лісовій дослідній станції створено об’єкт постійної лісонасінної бази

Одним з основних способів поліпшення санітарного стану та підвищення продуктивності лісів є штучний відбір кращих насаджень та дерев у природних популяціях, який отримав назву селекційної інвентаризації лісів. Селекційну інвентаризацію застосовують для впорядкування заготівлі насіння в лісових насадженнях і створення постійної лісонасінної бази, до яких відносяться генетичні резервати, плюсові насадження, плюсові дерева, архівно-маточні і клонові насінні плантації.
28 жовтня 2019, 22:30

Науковці Боярської лісової дослідної станції разом із колегами з Інституту лісу НАН Білорусії окреслили основні напрями співпраці щодо розвитку лісової біотехнології

24 жовтня 2019 року у рамках робочого візиту до науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» завітав науковий співробітник із багаторічним досвідом із відділу генетики, селекції і біотехнології Інституту лісу НАН Білорусії − Андрій Константінов. Зустріч була проведена у форматі дискусії та присвячена культурі ізольованих тканин деревних рослин в мовах in vitro, стабілізації їх росту, сомаклональній мінливості, довготривалому депонуванні рослин-регенерантів та створенню банку рослин in vitro.
 
28 жовтня 2019, 22:19

Пірогенний чинник, як один з інструментів формування лісів майбутнього

22 жовтня 2019 р. співробітники кафедри лісівництва Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НУБіП України проф. Сергій Зібцев та доц. Василь Гуменюк спільно з фахівцями Боярської лісової дослідної станції - старшим лісничим Василем Білекою та пожежною командою лісової пожежної станції Плесецького лісництва провели заходи щодо сприяння природному поновленню лісу з використанням контрольованого палу.
28 жовтня 2019, 14:28

Міжнародна науково-практична конференція «ВІДТВОРЕННЯ ЛІСІВ ТА ЛІСОВА МЕЛІОРАЦІЯ В УКРАЇНІ: ВИТОКИ, СУЧАСНИЙ СТАН, ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ В УМОВАХ АНТРОПОЦЕНУ»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 6-8 листопада 2019 року Навчально-науковий інститут лісового i садово-паркового господарства Національного університету бiopecypciв i природокористування України запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Відтворення лісів та лісова меліорація в Україні: витоки, сучасний стан, виклики сьогодення та перспективи в умовах антропоцену», присвячену 100-річчю кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій. 
25 жовтня 2019, 18:44
1   ...  3 4 5 6 7 8 9 10 11   [12]  13 14 15 16 17 18 19 20 21   ...  89 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS