ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

ІІ-й Національний круглий стіл присвячений пожежам в природних ландшафтах України

В Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся ІІ-й Національний круглий стіл «Пожежі в природних та культурних ландшафтах України: розбудова цілісної системи охорони від пожеж у лісах, на сільськогосподарських землях та в інших природних екосистемах» присвячений проблемі боротьби з пожежами в природних ландшафтах, передусім на сільськогосподарських землях, які в останні роки завдають значних збитків довкіллю, здоров’ю людей та економіці України. Національний круглий стіл організовано Регіональним Східноєвропейським центром моніторингу пожеж (REEFMC) Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України за підтримки Центру глобального моніторингу пожеж (GFMC, Фрайбург Німеччина) та Ради Європи (Council of Europe).
10 квітня, 08:18

Магістри ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України вивчають лісокультурну спадщину Боярської лісової дослідної станції

 Кафедрою відтворення лісів та лісових меліорацій ННІ Лісового і садово-паркового господарства щорічно проводиться декілька виїзних науково-практичних семінарів на базі Боярської лісової дослідної станції. Цього разу магістри програми «Поновлення лісу та лісорозведення» досліджують об’єкти лісокультурної спадщини підприємства.
 
09 квітня, 20:14

У ботанічному саді НУБіП заклали унікальний, найбільший за сортами сад магнолій

Як зазначив ректор університету Станіслав Ніколаєнко, університет тільки за період цьогорічної лісокультурної кампанії висадив більше 100 гектарів лісу, а закладка саду магнолій – це, так би мовити, родзинка і, безумовно, сигнал суспільству, запрошуючи бажаючих приєднатися до акції!
 
08 квітня, 23:52

Еко-толока у Боярці, або як лісівники з місцевими активістами у лісі прибирали!

6-7 квітня на території лісового фонду Боярської ЛДС було проведене «велике прибирання», організоване працівниками Боярської міської ради, учасниками громадської організації «ВелоБоярка» та молодіжної організації «Камінь дракона». Окрема подяка усім небайдужим мешканцям міста, які долучились до еко-толоки.
08 квітня, 11:11

Лісова охорона Боярської лісової дослідної станції пройшла навчання з ефективності запобігання, виявлення, реагування та гасіння лісових пожеж

Співробітники кафедри лісівництва та Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж (REEFMC), Національного університету біоресурсів і природокористування України,  Сергій Зібцев, Василь Гуменюк та Олександр Сошенський провели семінар-тренінг для представників лісової охорони та добровільної пожежної охорони лісових пожежних станцій ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» на тему: «Підвищення ефективності запобігання, виявлення, реагування та гасіння лісових пожеж. Підготовка до пожежонебезпечного періоду». 
 
08 квітня, 09:28
1   ...  3 4 5 6 7 8 9 10 11   [12]  13 14 15 16 17 18 19 20 21   ...  72 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS