ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

У Боярському лісництві відбулася нарада лісової охорони

22 липня 2019 року у ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» відбулася виробнича нарада, у якій взяли участь працівники лісової охорони Боярського лісництва. На нараді розглядались питання щодо якості виконання лісогосподарських заходів за І півріччя 2019 року та дотримання працівниками лісової охорони основних принципів і критеріїв Forest Stewardship council® (Лісової опікунської ради). Прозвучало й одне з надважливих питань для будь-якого лісогосподарського підприємства, яке потрібно постійно контролювати − охорона праці та техніка безпеки на лісозаготівельних роботах і контроль за діяльністю підрядних організацій. 
23 липня 2019, 06:14

Навчальна практика з дисциплін «Лісова ентомологія» та «Лісова фітопатологія» проведена на базі Боярської лісової дослідної станції

 Щорічно із початком літа у студентів 3-го курсу спеціальності «Лісове господарство» ННІ Лісового і садово-паркового господарства проводиться навчальна практика з дисциплін: «Лісова ентомологія» та «Лісова фітопатологія», які є провідними профільними предметами професійної підготовки майбутніх спеціалістів лісової галузі. Після освоєння теоретичної частини навчального курсу, студентам необхідно надати змогу опанувати практичні навички грамотного ведення лісового господарства, зокрема в частині захист лісу, яка є невід'ємною складовою частина комплексу лісогосподарської діяльності.
18 липня 2019, 21:23

Моніторинг особливо-цінних для збереження лісів на території ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»

Моніторинг особливо-цінних для збереження лісів (далі – ОЦЗЛ) потрібен для періодичної оцінки збереженості цінних природних об’єктів. Їх стан може змінюватись як в результаті дії на них лісогосподарських заходів, так і в результаті природних факторів, таких як лісові пожежі, вітровали, буреломи, поява шкідників та хвороб лісу тощо.
Дослідну ділянку у 10 виділі 55 кварталу Боярського лісництва, площею 6,1 га закладено для з’ясування відновлення лісового біоценозу за умов заміни суцільних лісовідновних рубок на поступові.
 
18 липня 2019, 20:10

Навчальна практика з дисципліни «Деревинознавство»

Згідно програми навчальної практики з дисципліни «Деревинознавство» (керівник – проф. Гриб В.М.) студенти факультету конструювання та дизайну Національного університету біоресурсів і природокористування України побували у Боярській лісовій дослідній станції. Голова ідея – продемонструвати процедуру легальності руху деревини на ринку: від моменту приймання продукції в лісі до його реалізації або надходження на переробку.
17 липня 2019, 21:40

До Боярської лісової дослідної станції завітали колеги з різних областей України

Уже стало гарною традицією, що слухачі Укрцентркадриліс з метою вивчення передового досвіду ведення лісового господарства не оминають увагою Боярську лісову дослідну станцію. Цього разу до станції завітали лісничі державних лісогосподарських підприємств України.
 
11 липня 2019, 16:22
1   ...  3 4 5 6 7 8 9 10 11   [12]  13 14 15 16 17 18 19 20 21   ...  81 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS