ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Моніторинг особливо-цінних для збереження лісів на території ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»

Моніторинг особливо-цінних для збереження лісів (далі – ОЦЗЛ) потрібен для періодичної оцінки збереженості цінних природних об’єктів. Їх стан може змінюватись як в результаті дії на них лісогосподарських заходів, так і в результаті природних факторів, таких як лісові пожежі, вітровали, буреломи, поява шкідників та хвороб лісу тощо.
Дослідну ділянку у 10 виділі 55 кварталу Боярського лісництва, площею 6,1 га закладено для з’ясування відновлення лісового біоценозу за умов заміни суцільних лісовідновних рубок на поступові.
 
18 липня, 20:10

Навчальна практика з дисципліни «Деревинознавство»

Згідно програми навчальної практики з дисципліни «Деревинознавство» (керівник – проф. Гриб В.М.) студенти факультету конструювання та дизайну Національного університету біоресурсів і природокористування України побували у Боярській лісовій дослідній станції. Голова ідея – продемонструвати процедуру легальності руху деревини на ринку: від моменту приймання продукції в лісі до його реалізації або надходження на переробку.
17 липня, 21:40

До Боярської лісової дослідної станції завітали колеги з різних областей України

Уже стало гарною традицією, що слухачі Укрцентркадриліс з метою вивчення передового досвіду ведення лісового господарства не оминають увагою Боярську лісову дослідну станцію. Цього разу до станції завітали лісничі державних лісогосподарських підприємств України.
 
11 липня, 16:22

«Механізації лісогосподарських робіт» − фахова дисципліна, яку повинен знати кожен майбутній працівник лісової галузі!

Механізація лісогосподарських робіт, як самостійний напрям в Україні сформувалась порівняно недавно, у 50-ті роки. За цей період у галузі проведена значна робота по технічному переоснащенню підприємств, механізації та автоматизації виробництва, покращанню використання технічних засобів, зміцненню матеріально-технічної бази. Машинна техніка з кожним роком стає все складнішою і ефективно використовуватись вона зможе лише при наявності висококваліфікованих спеціалістів.
10 липня, 09:07

Навчальна практика з лісівництва

Вже традиційно теоретичне навчання студентів ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України з дисципліни «Лісівництво» закріплюється практикою, яка проводиться в лісових масивах Боярської лісової дослідної станції. 
 
09 липня, 10:30
1 2 3 4 5   [6]  7 8 9 10 11 12 13 14 15   ...  75 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS