ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Практичне навчання студентів у полі зору керівництва Боярської лісової дослідної станції та ННІ Лісового і садово-паркового господарства

3 липня 2019 року директор Боярської лісової дослідної станції А. І. Карпук разом із директором ННІ Лісового і садово-паркового господарства П. І. Лакидою зустрілись зі студентами, які проходять навчальну практику у Дзвінківському навчально-науково-виробничому центрі. 
03 липня 2019, 22:25

Боярська лісова дослідна станція вкотре продемонструвала свою прихильність принципам і критеріям лісової сертифікації за системою Лісової опікунської ради

27 червня до ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» завітали учасники тренінгу по ланцюгу постачання та торгових знаках FSC®, організованого Національним представництвом FSC в Україні. З деталями щодо проведено тренінгу можна буде незабаром ознайомитись на офіційному веб-сайті та facebook сторінці FSC Україна за посиланнями: https://ua.fsc.org/ua-ua та https://www.facebook.com/FSC.Ukraine/.
28 червня 2019, 12:16

Інструктаж з охорони праці та пожежної безпеки як обов’язкова умова допущення студентів до проходження навчальної практики!

У структурі Боярської лісової дослідної станції функціонує Дзвінківський навчально-науково-виробничий центр – головна база для проведення навчальних практик студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України. Практика студентів є невід’ємною складовою частиною підготовки спеціалістів в Університеті. Так, у Дзвінківському ННВЦ щорічно 650 студентів проходять практичне навчання, обов’язковою умовою допущення до якого є інструктажі з охорони праці.
 
27 червня 2019, 07:56

Практика – момент істини у навчанні

Останнім часом все частіше надходять відгуки від керівників і провідних фахівців лісогосподарських підприємств про критично низький рівень теоретичної підготовки і практичної компетентності випускників аграрних, технічних і технологічних навчальних закладів, які протягом останніх 5-10 років розпочали підготовку фахівців лісового господарства. Такі некомпетентні майбутні працівники не тільки не зможуть ефективно виконувати свої обов’язки, а й несуть потенційну загрозу для галузі, оскільки щоденні виробничі рішення фахівців матимуть наслідки і за десятиліття або століття. Лісівники не мають права на помилки, бо відповідають своїми діями перед наступними поколіннями. Усвідомлюючи останнє, кафедри ННІ лісового і садово-паркового господарства принципово ставлять в пріоритет якість теоретичної підготовки та практичного навчання, хоча високі стандарти в освіті можуть бентежити тих, хто хоче перш за все отримати диплом, а не фахові знання. Бажаючі отримати диплом часто йдуть туди, де «легше» і «простіше», однак потім починаються проблеми з працевлаштуванням у авторитетні та відповідальні підприємства. 
 
24 червня 2019, 22:55

Гідного фахівця лісової галузі у навчальній аудиторії не виховаєш!

Цими словами розпочав Віктор Мельхіорович Маурер черговий навчальний семінар на базі лісового фонду Боярської лісової дослідної станції. Його учасники − династія студентських поколінь: першокурсники, які проходять свою першу практику з основ фахової підготовки та магістри кафедри відтворення лісів і лісових меліорацій. Зазначимо, що до створення нового наукового об’єкту долучились також студенти з Університету прикладних лісівничих наук Ротенбурга, Німеччина.
21 червня 2019, 12:35
1   ...  5 6 7 8 9 10 11 12 13   [14]  15 16 17 18 19 20 21 22 23   ...  81 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS