ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Стартує перший дослідницький проект після укладання договору про співпрацю з Центром еколого-натуралістичної творчості "ЮННАТИ" Боярської громади

Під керівництвом завідувача лабораторії Оксани Чорнобров проведено перший етап досліду з вирощування сіянців сосни звичайної. Олександр з гуртка «Дитина і природа» Центру еколого-натуралістичної творчості "ЮННАТИ" Боярської громади заздалегідь підготував насіння сосни звичайної для унікального експерименту в лабораторії біотехнології рослин. 
З результатами та деталями досліду ви зможете ознайомитися у наших наступних дописах.
17 січня, 10:23

Підписано договір про співпрацю з Центром еколого-натуралістичної творчості "Юннати" Боярської міської ради

Боярська лісова дослідна станція й надалі переймається питанням розвитку позашкільної освіти Київщини. Предметом договору є спільна діяльність, яка полягає в реалізації завдань Законів України "Про освіту", "Про позашкільну освіту", Стратегії розвитку позашкільної освіти в Україні, пошуку і підтримки обдарованої і талановитої молоді, схильної до творчої та винахідницької діяльності та ін.
16 січня, 10:16

Вчена рада НУБіП України: прийнято рішення щодо окремих законодавчих ініціатив Міністерства освіти і науки України

12 січня відбулося перше в цьому році засідання вченої ради НУБіП України. Воно зібрало не лише її членів, а й представників від кожного факультету і ННІ з правом дорадчого голосу. Всього майже 300 осіб.
На порядку денному, власне, стояло одне питання: про законодавчі ініціативи Міністерства освіти і науки України щодо зміни фінансової системи, порядку обрання ректора та вилучення відокремлених структурних підрозділів із складу університетів.
З цього приводу доповідав ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Необхідність такого засідання викликана тривогою за долю української вищої освіти загалом і НУБіП, як одного з її лідерів, зокрема, підкреслив він.
12 січня, 15:27

Рентабельне ведення господарства, поліпшення дослідницької діяльності та студентських практик в навчально-дослідних господарствах – у полі зору ректорату

10 січня 2024 року свої звіти та плани діяльності на поточний рік представили на співбесіді з ректором Станіславом Ніколаєнком керівники навчально-дослідних господарств. Цього дня відбувся звіт директора Боярської лісової дослідної станції Анатолія Карпука.
 
10 січня, 15:03

Підсумки 2023 року: лісогосподарська та виробнича діяльність

Лісові масиви ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» розташовані в центральній частині Київської області в межах Фастівського, Обухівського, Бучанського адміністративних районів Київської області та Голосіївського району м. Києва на загальній площі 17835,0 га.
Загальна площа земель лісового фонду Київської області становить 745,9 тис. га. Лісові насадження ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» складають лише 2,4 % площі лісового фонду області.

09 січня, 13:51
1   ...  5 6 7 8 9 10 11 12 13   [14]  15 16 17 18 19 20 21 22 23   ...  137 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS