ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Лісове господарство Київської області (1968 рік)

АРХІВНІ МАТЕРІАЛИ. 16-18 травня 1968 році за ініціативи Боярської лісової дослідної станції та підтримки Київського обласного управління лісового господарства і лісозаготівлі на базі станції проходила ІІІ науково-виробнича конференція «Господарству в лісах Київщини – наукову основу».
Особливо для лісівників дуже цікавими будуть тези доповіді Начальника Київського обласного управління лісового господарства і лісозаготівлі І. І. Бойка на тему: «Стан і перспективи розвитку лісового господарства Київщини». 
12 серпня, 10:23

Боярська лісова дослідна станція розпочала процедуру оцінки впливу на довкілля планової діяльності

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» від 23 травня 2017 року №2059-VIII Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція» розпочинає процедуру оцінки впливу на довкілля планової діяльності. З повідомленням про планову діяльність можна ознайомитись за посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/4216.
05 серпня, 21:25

На базі Дзвінківського ННВЦ розпочались навчальні практики з дисциплін «Геодезія» та «Топографія»

29 липня 2019 року Дзвінківський навчально-науково-виробничий центр зустрів близько 130 студентів та викладачів факультету землевпорядкування НУБіП України. За ці чотири тижні практики студенти матимуть чудову можливість закріпити свої теоретичні знання практичними навичками.
Ідеально облаштована навчальна база практик, наявність сучасних приладів та фахових викладачів – запорука формування висококваліфікованого спеціаліста сфери земельних ресурсів.
 
31 липня, 10:37

У Боярському лісництві відбулася нарада лісової охорони

22 липня 2019 року у ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» відбулася виробнича нарада, у якій взяли участь працівники лісової охорони Боярського лісництва. На нараді розглядались питання щодо якості виконання лісогосподарських заходів за І півріччя 2019 року та дотримання працівниками лісової охорони основних принципів і критеріїв Forest Stewardship council® (Лісової опікунської ради). Прозвучало й одне з надважливих питань для будь-якого лісогосподарського підприємства, яке потрібно постійно контролювати − охорона праці та техніка безпеки на лісозаготівельних роботах і контроль за діяльністю підрядних організацій. 
23 липня, 06:14

Навчальна практика з дисциплін «Лісова ентомологія» та «Лісова фітопатологія» проведена на базі Боярської лісової дослідної станції

 Щорічно із початком літа у студентів 3-го курсу спеціальності «Лісове господарство» ННІ Лісового і садово-паркового господарства проводиться навчальна практика з дисциплін: «Лісова ентомологія» та «Лісова фітопатологія», які є провідними профільними предметами професійної підготовки майбутніх спеціалістів лісової галузі. Після освоєння теоретичної частини навчального курсу, студентам необхідно надати змогу опанувати практичні навички грамотного ведення лісового господарства, зокрема в частині захист лісу, яка є невід'ємною складовою частина комплексу лісогосподарської діяльності.
18 липня, 21:23
1 2 3 4   [5]  6 7 8 9 10 11 12 13 14   ...  75 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS