ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Еколого-просвітницька діяльність ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»

ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» радо співпрацює із закладами освіти щодо організації екскурсій екологічного спрямування. На днях до станції завітали учні 2-А класу (класний керівник Бондаренко Світлана Іванівна) та 2-Б класу (класний керівник Дамаскіна Світлана Георгіївна) Забірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.


 
08 листопада 2019, 02:25

Працівники Боярської ЛДС взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Відтворення лісів та лісова меліорація в Україні: витоки, сучасний стан, виклики сьогодення та перспективи в умовах антропоцену»

 Одна з найстаріших кафедр одного з найстаріших університетів України – відтворення лісів та лісових меліорацій – відзначає сьогодні свій 100-річний ювілей. З цієї нагоди на базі ННІ лісового і садово-аркового господарства розпочала свою роботу міжнародна науково-практична конференція «Відтворення лісів та лісова меліорація в Україні: витоки, сучасний стан, виклики сьогодення та перспективи в умовах антропоцену». В її межах відбулося урочисте засідання вченої ради ННІ, на якому і віншували наших ювілярів.
08 листопада 2019, 02:15

У селі Княжичі активісти з лісівниками озеленили «Сквер Героїв»

31 жовтня 2019 року працівники Боярської лісової дослідної станції разом із громадою с. Княжичі Києво-Святошинського району озеленили «Сквер Героїв», на території якого встановлений пам’ятний знак Борцям за Українську Державу.
01 листопада 2019, 10:07

У Боярській лісовій дослідній станції проводяться роботи щодо виділення особливо цінних для збереження лісів

Лісові екосистеми, маючи вагому екологічну і соціально-економічну цінність, є одними із найважливіших складових навколишнього природного середовища. Зокрема ліси виконують водорегулюючу, ґрунтозахисну, кліматоутворюючу роль, є місцями поширення унікальних фітоценозів та представників раритетної флори і фауни.
Саме лісові масиви, що є оселищами раритетних представників флори і фауни, містять уразливі та/або унікальні біотопи, мають особливо важливе екологічне та/або соціальне значення на місцевому, регіональному й загальнодержавному рівнях, виділяються як особливо цінні для збереження ліси (ОЦЗЛ). Дослідження, які пов’язані з виділенням ОЦЗЛ відповідно до категорій FSC® проводяться з врахуванням міжнародних вимог та національних нормативно-правових актів стосовно охорони рослинного світу та навколишнього природного середовища.
31 жовтня 2019, 11:30

Керівники учнівських лісництв з різних куточків України завітали до Боярської лісової дослідної станції

29 жовтня 2019 року до ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» завітали слухачі курсів підвищення кваліфікації за категорією «Керівники учнівських лісництв, учителі біології – керівники гуртків лісівничого спрямування закладів загальної середньої та позашкільної освіти». У форматі екскурсії гості ознайомились із багаторічною історією становлення та розвитку Боярської лісової дослідної станції, побували у науковій частині, бібліотеці, лабораторії біотехнології рослин та лісовій пожежній станції. 
29 жовтня 2019, 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   [11]  12 13 14 15 16 17 18 19 20   ...  89 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS