ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Семінари та тренінги від FSC Україна – чудова можливість поглибити свої знання у галузі лісової сертифікації

Лісова сертифікація для будь-якого лісогосподарського підприємства − це перш за все велика екологічна відповідальність та зобов’язання, які на себе бере підприємство перед прийдешніми поколіннями. Утримання сертифікату − це щоденна злагоджена робота усього колективу, яка полягає не лише у веденні бюрократичної частини звітності, а і у щоденному польовому моніторингу за усіма видами робіт безпосередньо у лісі. Гідне утримання сертифікату неможливе без періодичного аналізу літературних даних, які стосуються сертифікаційного процесу та актуальних законодавчих змін. Безумовно, однією із головних умов бути у курсі нових подій − це співпраця з офіційним представництвом FSC в Україні та участь у організованих ними семінарах та засіданнях! 
26 вересня 2019, 11:05

Міжнародні гості, які долучились до святкування дня м. Боярка, відвідали лісову дослідну станцію

Насиченими та цікавими були ці вихідні для жителів м. Боярка, оскільки 21-22 вересня відбулися святкування з нагоди Дня міста. Привітати громаду поспішали представники влади, сусідніх населених пунктів та держав. Гостям було запропоновано багату на різноманітні заходи святкову програму. В рамках святкування ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» відвідали депутати та працівники Боярської міської ради, які супроводжували делегації сусідніх країн: Грузії – представники муніципалітету м. Мартвілі та мерії м. Озургетті; Білорусії – представники влади та сфери виробництва м. Несвіж; Словакії – староста с. Бзині та його заступник. 
25 вересня 2019, 08:34

Співробітники Боярської лісової дослідної станції взяли участь у роботі круглого столу «Перспективи розвитку спеціальності «Деревообробні та меблеві технології»»

Круглий стіл «Перспективи розвитку спеціальності «Деревообробні та меблеві технології»» був проведений 17 вересня 2019 р. у Національному університеті біоресурсів і природокористування України на базі Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства. Метою проведення круглого столу було обговорення ситуації у підготовці спеціалістів за спеціальністю 187 – деревообробні та меблеві технології та Проекту Закону «Про ринок деревини в Україні».
20 вересня 2019, 10:21

У ВП НУБІП УКРАЇНИ «БОЯРСЬКА ЛДС» ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА

Боярська лісова дослідна станція запрошує на роботу головного бухгалтера. Вимоги до кандидатів: вища освіта (бухгалтерський облік і аудит, фінанси, економіка); досвід роботи на аналогічній посаді не менше 5 років; знання і досвід ведення усіх видів звітностей і стандартів бухгалтерії, податкової звітності; вільне володіння ПК, програмами 1С, «M.E.DOC» та ін.
18 вересня 2019, 11:21

«Студентська республіка НУБіП України»: день другий

Другий день для учасників Фестивалю став своєрідним продовженням першого, адже нічна гра в «Мафію» та суднепомітно для всіх переросли у ранкову зарядку о7:30 біля річки, аби кожен учасник міг помилуватися неймовірною красою природи.
 
17 вересня 2019, 12:13
1 2 3 4 5 6   [7]  8 9 10 11 12 13 14 15 16   ...  81 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS