ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

«Вища лісівнича освіта в Україні: куди йдемо?» - Петро Лакида

За роки незалежності кількість університетів і коледжів, які отримали ліцензії на підготовку фахівців для лісової галузі, зросла в геометричній прогресії. А якість?
В умовах глобальних змін клімату, які може відчути пересічний громадянин у будь-якому куточку планети, об’єктом особливої уваги постає ліс. Адже тільки він з наземних екосистем вносить найбільшу частку у виконання таких екологічних функцій, а в ринковому середовищі — послуг, як генерування кисню, тривалого депонування вуглецю тощо. Щоденно спекулюють на темі лісу непрофесійні, некомпетентні псевдоекологи, політики, недобросовісні журналісти.
15 травня, 10:00

У Боярській ЛДС запрацював цех з виробництва обрізних пиломатеріалів

Сьогодні в Боярській лісовій дослідній станції відкрито цех з виробництва обрізних пиломатералів. Подія зібрала весь колектив господарства, а символічну стрічку його нового підрозділу перерізали ректор університету Станіслав Ніколаєнко і голова Наглядової ради НУБіП Микола Томенко. Серед гостей були заступник міністра освіти і науки Світлана Даниленко і ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков.
До відкриття такого цеху підштовхнула загальноукраїнська криза з реалізації лісоматеріалів круглих. Вона призвела до того, що успішна Боярська ЛДС вперше за останні десять років у першому кварталі 2019-го не виконала плану реалізації лісоматеріалів на суму більше 11 мільйонів гривень.
14 травня, 19:08

Наукова лісокультурна спадщина Боярської ЛДС у полі зору магістрів ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України

 Наприкінці квітня 2019 р. на базі ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» відбувся виїзний науково-практичний семінар за участі студентів магістратури і гуртківців НСГ, викладачів кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій, науковців і виробничників станції на тему: «Еколого-географічні культури сосни звичайної та їх сучасне значення в контексті глобального потепління клімату».
13 травня, 07:02

Науково-організаційна діяльність лісівників Боярської ЛДС крізь роки! (Частина І)

Боярська лісова дослідна станція за свою майже сторічну історію пройшла нелегкий шлях становлення. У дореволюційні часи (мається на увазі Жовтнева революція 1917 року) ліси станції належали казні (близько 70 %), монастирям, поміщикам і капіталістам. Вперше облік лісів (лісовпорядження) було проведене у Жорнівському та Боярському лісництвах, 1868 та 1971 рр. відповідно. Для інших лісництв ці дати встановити неможливо, оскільки окремі урочища були у власності монастирів Києво-Печерської лаври та окремих приватних осіб. Після революції націоналізовані лісові урочища були реорганізовані в державні лісництва й передані у підпорядкування Київського губернського лісового управління.
 
24 квітня, 20:40

Семінар для працівників лісогосподарських підприємств України щодо нових підходів в галузі охорони праці

23 квітня 2019 року на базі Боярського лісопереробного комплексу ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» відбулася практична частина семінару-практикуму щодо розробки та впровадження систем менеджменту гігієни та охорони праці на основі управління ризиками (вимоги стандарту ISO 45001:2018). 
24 квітня, 12:21
1 2 3 4 5 6   [7]  8 9 10 11 12 13 14 15 16   ...  69 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS