ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Працівники державних лісогосподарських підприємств України ознайомились з роботою Боярської лісової дослідної станції

8 липня 2019 року до ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» завітали майстри лісу державних лісогосподарських підприємств України, які підвищують кваліфікацію в Українському центрі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства.  
09 липня, 08:22

Студенти ННІ Лісового і садово-паркового господарства ознайомились із альтернативними методами розмноження декоративних рослин

Цього тижня науково-дослідну лабораторію біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» відвідали студенти ННІ Лісового і садово-паркового господарства, які навчаються за спеціальністю «садово-паркове господарство». У рамках навчальної практики з дисципліни «Селекція та генетика декоративних деревних рослин» (викладач - Білоус Світлана) студенти 2 курсу були ознайомлені із структурою й основними напрямами діяльності лабораторії, а також із альтернативними методами розмноження декоративних рослин.
05 липня, 14:22

Навчальна практика з лісової таксації подарувала студентам не тільки багаж знань, а й незабутні враження та емоції!

Студенти 3 курсу ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України три тижні присвятили практичному навчанню з лісової таксації, яке проходило на базі Дзвінківського навчально-науково-виробничого центру.
05 липня, 09:13

Практичне навчання студентів у полі зору керівництва Боярської лісової дослідної станції та ННІ Лісового і садово-паркового господарства

3 липня 2019 року директор Боярської лісової дослідної станції А. І. Карпук разом із директором ННІ Лісового і садово-паркового господарства П. І. Лакидою зустрілись зі студентами, які проходять навчальну практику у Дзвінківському навчально-науково-виробничому центрі. 
03 липня, 22:25

Боярська лісова дослідна станція вкотре продемонструвала свою прихильність принципам і критеріям лісової сертифікації за системою Лісової опікунської ради

27 червня до ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» завітали учасники тренінгу по ланцюгу постачання та торгових знаках FSC®, організованого Національним представництвом FSC в Україні. З деталями щодо проведено тренінгу можна буде незабаром ознайомитись на офіційному веб-сайті та facebook сторінці FSC Україна за посиланнями: https://ua.fsc.org/ua-ua та https://www.facebook.com/FSC.Ukraine/.
28 червня, 12:16
1 2 3 4 5 6   [7]  8 9 10 11 12 13 14 15 16   ...  75 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS