ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Ознайомча біотехнологічна лекція для слухачів «Укрцентркадриліс»

8 жовтня 2019 року завідувач науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» Оксана Чорнобров прочитала лекцію на тему «Біотехнологія в лісовому господарстві» для помічників лісничих державних лісогосподарських підприємств України, які підвищують кваліфікацію в Українському центрі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства.
10 жовтня 2019, 12:26

XII Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH*

Упродовж 25−27 вересня 2019 року у Виставковому центрі ACCO International відбувається XII Міжнародна виставка LABCompIEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH − традиційне місце зустрічі лідерів лабораторної індустрії. У роботі Головної події лабораторної індустрії України прийняла участь завідувач науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» Оксана Чорнобров.  
27 вересня 2019, 13:21

Семінари та тренінги від FSC Україна – чудова можливість поглибити свої знання у галузі лісової сертифікації

Лісова сертифікація для будь-якого лісогосподарського підприємства − це перш за все велика екологічна відповідальність та зобов’язання, які на себе бере підприємство перед прийдешніми поколіннями. Утримання сертифікату − це щоденна злагоджена робота усього колективу, яка полягає не лише у веденні бюрократичної частини звітності, а і у щоденному польовому моніторингу за усіма видами робіт безпосередньо у лісі. Гідне утримання сертифікату неможливе без періодичного аналізу літературних даних, які стосуються сертифікаційного процесу та актуальних законодавчих змін. Безумовно, однією із головних умов бути у курсі нових подій − це співпраця з офіційним представництвом FSC в Україні та участь у організованих ними семінарах та засіданнях! 
26 вересня 2019, 11:05

Міжнародні гості, які долучились до святкування дня м. Боярка, відвідали лісову дослідну станцію

Насиченими та цікавими були ці вихідні для жителів м. Боярка, оскільки 21-22 вересня відбулися святкування з нагоди Дня міста. Привітати громаду поспішали представники влади, сусідніх населених пунктів та держав. Гостям було запропоновано багату на різноманітні заходи святкову програму. В рамках святкування ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» відвідали депутати та працівники Боярської міської ради, які супроводжували делегації сусідніх країн: Грузії – представники муніципалітету м. Мартвілі та мерії м. Озургетті; Білорусії – представники влади та сфери виробництва м. Несвіж; Словакії – староста с. Бзині та його заступник. 
25 вересня 2019, 08:34

Співробітники Боярської лісової дослідної станції взяли участь у роботі круглого столу «Перспективи розвитку спеціальності «Деревообробні та меблеві технології»»

Круглий стіл «Перспективи розвитку спеціальності «Деревообробні та меблеві технології»» був проведений 17 вересня 2019 р. у Національному університеті біоресурсів і природокористування України на базі Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства. Метою проведення круглого столу було обговорення ситуації у підготовці спеціалістів за спеціальністю 187 – деревообробні та меблеві технології та Проекту Закону «Про ринок деревини в Україні».
20 вересня 2019, 10:21
1   ...  6 7 8 9 10 11 12 13 14   [15]  16 17 18 19 20 21 22 23 24   ...  89 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS