ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Головна

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ГоловнаОстанні  новини

Учні Боярського академічного ліцею «Лідер» долучились до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

 У ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» активно стартувала весняна лісокультурна кампанія. До заходів з відтворення лісу долучились і учні Боярського академічного ліцею «Лідер», які уже неодноразово позиціонували себе як щирі природолюби.
Сучасність потребує посиленої уваги до проблем екологічної освіти і виховання, формування екологічної культури особистості, в тому числі, її екологічної позиції. Саме учні загальноосвітніх навчальних закладів своїм прикладом демонструють активну екологічну громадську позицію, яка визначає характер взаємодії людини та природи, тому й виступає складовою екологічної культури особистості.
14 березня, 09:53

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

 Чоловічий колектив ВП НУБіП України «Боярська лісова досвідна станція» щиро вітає усіх жінок зі святом Весни. Нехай ваші мрії збуваються, а кожен новий день приносить лише радість та посмішки. Побільше позитивних емоційних фарб, доброти, щирості, любові і удачі у житті. Нехай вас люблять.
07 березня, 16:05

Майстер-клас із регенераційної здатності мікропагонів in vitro та їх адаптації до умов закритого ґрунту

6 березня 2019 року завідувач науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» Оксана Чорнобров продовжила серію майстер-класів із біотехнології мікроклонального розмноження деревних рослин для учнів Боярського академічного ліцею «Лідер». Нині майстер-клас складався із двох тем: «Регенераційна здатність мікропагонів рослин Betula pendula Roth. в умовах in vitro» та «Технологія адаптації рослин Betula pendula Roth. in vitro до умов закритого ґрунту».
07 березня, 11:51

Семінар для керівників та фахівців лісогосподарських підприємств України щодо нових підходів в галузі охорони праці та питання управління ризиками небезпек проходить у м. Боярка

Цими днями на базі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства був проведений семінар-практикум «Розробка та впровадження систем менеджменту гігієни та охорони праці на основі управління ризиками. Вимоги стандарту ISO 45001:2018».
У межах семінару 5 березня 2019 року учасники відвідали ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» та безпосередньо на робочих місцях Боярського лісопереробного комплексу провели практичне заняття з визначення і оцінки ризиків.
06 березня, 11:29

На базі Боярської лісової дослідної станції створили Учнівське лісництво

 Наприкінці лютого поточного року на базі ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» та Боярського академічного ліцею «Лідер»» розпочало свою роботу учнівське лісництво. Головною метою його створення є екологічне навчання молоді, її патріотичне і моральне виховання. 
Учнівські лісництва – це потужна сила у формуванні справжніх природолюбів та дбайливих господарів лісу. Розвиток сучасного суспільства вимагає від учнівської молоді високого рівня знань і вмінь, практичного їх застосування та можливість визначитись в суспільстві як особистість. Лісівники Боярської ЛДС небайдужі до того, хто прийме від них природоохоронну естафету і чи зможуть їхні діти чи онуки не лише зберегти створені ліси, а й примножити їх.
Крім теоретичних занять, на школярів чекатимуть практичні заняття та науково-дослідна робота безпосередньо у лісових масивах ВП НУБіП України «Боярська ЛДС».
04 березня, 11:26
1   ...  7 8 9 10 11 12 13 14 15   [16]  17 18 19 20 21 22 23 24 25   ...  72 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS