ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Біотехнологія у лісовій галузі: досвід та інновації

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Біотехнологія у лісовій галузі: досвід та інноваціїОстанні  новини

11 квітня 2019 року в науково-дослідній лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» проведено науково-практичний семінар на тему: «Інноваційні біотехнології одержання безвірусного садивного матеріалу деревних рослин в умовах in vitro». Серед учасників - студенти ННІ лісового і садово-паркового господарства, які навчаються за магістерськими програмами «Відтворення лісів та лісових меліорацій» та «Декоративне розсадництво». 
Програма семінару передбачала пленарне засідання та практичну частину. Зокрема, учасники семінару ознайомилися із історією, сучасним станом, перспективами розвитку та основними напрямами діяльності Боярської лісової дослідної станції. Крім того відвідали кабінет охорони праці та лісову пожежну станцію. 
У рамках пленарного засідання акцентовано увагу слухачів на основних аспектах біотехнологій у лісовому господарстві. Зокрема, розглянуто наступні питання: сучасний стан та перспективи біотехнологій у лісовому господарстві; основні напрями біотехнології; методи одержання безвірусного садивного матеріалу; генетична трансформація, паспортизація і молекулярне маркування деревних рослин.
Практична частина семінару відбувалася у науково-дослідній лабораторії біотехнології рослин, де студенти ознайомилися зі структурою, напрямами діяльності, оснащенням, матеріально-технічним забезпеченням та продуктами діяльності лабораторії.
Крім того студенти мали змогу попрацювати у ламінарному боксі, зокрема виконати біотехнологічні операції із субкультивування деревних рослин in vitro для масового тиражування.
Також програма семінару передбачала ознайомлення студентів із способами адаптації деревних рослин до умов закритого ґрунту.
Окрім того студенти відвідали ДО «Український лісовий селекційний центр», де начальники відділів лісового насінництва та лісопатології ознайомили із основними напрямами діяльності структурних підрозділів. 
 
16 квітня, 12:04

Читайте також:

Вітаємо агітбригаду «Вітаміни» зі здобуттям ГРАН-ПРІ на Всеукраїнському конкурсі колектив екологічної просвіти

На засіданні науково-технічної ради ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» обговорили питання готовності до пожежонебезпечного періоду


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS