Сьогодні голова Держлісагентства Василь Кузьович у неформальній обстановці зустрівся з директорами лісових і лісотехнічних коледжів України. Знаково, що для проведення цієї зустрічі обрали саме Національний університет біоресурсів і природокористування України. У аудиторії «під відкритим небом» ботанічного саду очільнику галузі колег представив директор ННІ лісового і садово-паркового господарства Петро Лакида. У роботі взяв участь і ректор Станіслав Ніколаєнко.






Йшлося про проблеми, які стоять перед вищою освітою загалом і конкретно лісової галузі та підготовки фахівців для неї. Адже, як підкреслив Василь Кузьович, кожен четвертий працівник лісового комплексу не має фахової освіти! І це не може не турбувати. Тож він уважно вислухав думки директорів коледжів і пообіцяв врахувати їхні побажання і зауваження.
Термін дії вашого посилання закінчився. Будь ласка, запитайте нове.
Термін дії вашого посилання закінчився. Будь ласка, запитайте нове.
Термін дії вашого посилання закінчився. Будь ласка, запитайте нове.
Чудово! Ви успішно зареєструвалися.
Чудово! Ви успішно зареєструвалися.
Ласкаво просимо! Ви успішно увійшли.
Успіх! Тепер ви маєте доступ до додаткового контенту.