День науки: Внесок Боярської лісової дослідної станції у науковий розвиток лісового господарства!
За майже сторічний досвід на території Боярської ЛДС, було закладено близько двох тисяч дослідно-виробничих стаціонарів. Ці стаціонари мали на меті вивчення найбільш актуальних питань лісогосподарського виробництва. Варто відзначити, що перший лісовий науковий об’єкт на території Боярської ЛДС був створений у 1893 році професором І. А. Нікітіним, що стало важливим кроком у розвитку.

Наукові роботи в Боярській ЛДС пов’язані з іменами видатних лісівників, які , як Є. В. Алексєєв, Є. П. Вотчал, П. С. Погребняк, Д. І. Товстоліс, З. С. Голов’янко, П. Г. Кальний, Б. Й. Логгінов, К. Є. Нікітін, Д. Д. Лавриненко та інших. Внесок цих науковців заклав міцний фундамент для подальших і досліджень розробок у галузі лісівництва.

На сьогодні Боярська ЛДС зосереджена на комплексному дослідженні створених та в створенні нових науково-дослідних об’єктів у лісових масивах, а також на популяризацію досягнень українських вчених серед фахівців лісового господарства.

Лісові масиви Боярської ЛДС неодноразово були в центрі уваги наукової спільноти за допомогою своїх унікальних об'єктів, де наукові дослідження переплітаються з досвідом лісівників різних поколінь. Також варто зазначити, що Боярська ЛДС є місцем проведення багатьох міжнародних наукових заходів, що дозволяє обмінюватись досвідом та інноваціями з науковцями різних країн світу.
