ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Ремонтно-механічної майстерні – це невідємна частина виробничого процесу.

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Ремонтно-механічної майстерні – це невідємна частина виробничого процесу.Останні  новини

Ремонтно-механічної майстерні – це невідємна частина виробничого процесу. 

Незважаючи на складну економічну ситуацію у країні, автомобільний транспорт залишається одним із основних видів транспорту, який виконує більшу частину вантажних та пасажирських перевезень. Тому зараз, особливо актуальною є задача технічно-обслуговуючої служби (Ремонтно-механічної майстерні)ВП НУБіП України «Боярська ЛДС», яку очолюють головний інженер Кононенко І.М., та головний механік Шпирка В.М., – підтримувати рухомий склад у технічно справному стані. Це у свою чергу забезпечую зменшення витрат на експлуатацію автомобілів.

На  теперішній час, згідно плану фінансово-господарської діяльності,   автомобільний парк ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» поповнюється сучасними автотранспортними засобами, що використовують альтернативні види палива, вдосконалюється структура рухомого складу,  збільшується чисельність дизельного парку та кількість транспортних засобів для забезпечення виконання виробничих та господарських заходів.

 

               Слід відмітити роботу молодого спеціаліста з ремонтно-технічного обслуговування Голомозого Дениса, який протягом не великого періоду на посаді слюсаря 5 розряду, продемонстрував  високі професійні навики та показав ефективне використання їх в роботі. Витрати на ТО та ремонт автомобілів, залишається ще достатньо високими. У зв'язку з цим назріла потреба подальшого вдосконалення системи ТО та ремонту автомобільної техніки. Найдосконалішою і перспективною системою ТО та ремонту автомобілів слід вважати таку, яка найповніше забезпечує взаємодію процесів технічного стану і процесів їх відновлення.

В ремонтно-механічній майстерні ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» ефективність проведення ТО та ремонту автомобілів досягається вдосконалення усіх стадій виробничого процесу.
02 вересня 2016, 09:43

Читайте також:

7 вересня 2016 року відбулося засідання науково-технічної ради ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS