ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Онлайн-заняття для слухачів «Укрцентркадриліс» із лісової біотехнології

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Онлайн-заняття для слухачів «Укрцентркадриліс» із лісової біотехнологіїОстанні  новини

15 червня для слухачів державних лісогосподарських підприємств України, які підвищують кваліфікацію в «Укрцентркадриліс» проведено заняття в онлайн-режимі із використання платформи Zoom. Інженери лісових культур і головні лісничі прослухали лекційний матеріал та в режимі онлайн ознайомилися з усіма стадіями мікроклонального розмноження деревних рослин.
Лекція містила розгляд низки питань, зокрема: біотехнологія як наука, її мета та завдання; основні терміни та визначення; історія розвитку біотехнології; сучасний стан та перспективи; методи та основні напрями біотехнології у лісовому господарстві. Також було зосереджено увагу на генетичній трансформації, молекулярному маркуванні та створенні генетичних паспортів для рослин.
На онлайн занятті ознайомилися із структурою лабораторії, технологією приготування живильних середовищ, побували у «операційному приміщенні», культуральній та побачили банк рослин in vitro. Уже традиційно заняття завершилося обговоренням у форматі дискусії щодо можливості й переваг застосування новітніх біотехнологій у лісовому господарстві.
22 червня, 08:17

Читайте також:

Майбутні екологи приступили до навчальної практики в Боярській лісодослідній станції

Специфіка проведення лісогосподарських заходів у процесі формування соснових насаджень природного походження


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS