ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Перша лісопожежна школа НУБіП-2021 проведена на базі Боярської ЛДС

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Перша лісопожежна школа НУБіП-2021 проведена на базі Боярської ЛДСОстанні  новини

Упродовж 24-26 травня 2021 року співробітники кафедри лісівництва та лабораторії лісової пірології НДІ лісівництва та декоративного садівництва НУБіП України провели навчання для лісової охорони Чернігівської області: «Перша лісопожежна школа НУБіП-2021».
Лісопожежна Школа – тренінговий теоретичний та практичний курс для фахівців вищої ланки управління державних лісогосподарських підприємств. Навчання проводилися на базі ВП НУБіП України «Боярська ЛДС», ННВЦ «Дзвінківський».
З вітальною доповіддю виступив директор Глобального центру моніторингу пожеж (GFMC) (Фрайбург, Німеччина) проф. Йоганн Георг Голдаммер. Під час виступу проф. Й.Г. Голдаммер представив світові тренди зміни пожежних умов, та кращий світовий досвід в системі охорони природних ландшафтів від пожеж.
У навчаннях прийняли участь 34 провідних фахівця державних лісогосподарських підприємств Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, директор та представники Деснянсько-Старогутського національного природного парку, представники Древлянського природного заповідника та Головного управління ДСНС України у Київській області.
Навчання проходили у вигляді доповідей, практичних занять, екскурсій, польових та штабних навчань. У польових умовах було продемонстровано сучану техніку та обладнання для гасіння лісових пожеж та апробовано їх ефективність.
На підсумковому засіданні слухачі школи відмітили актуальність проведення таких навчань, високий рівень викладання та практичне спрямування курсу, що дозволить використати у лісгоспах отримані знання та навички для недопущення великих лісових пожеж в Поліссі України.
07 червня, 09:30

Читайте також:

Еколого-географічні культури – унікальний об’єкт для комплексних лісівничих досліджень та навчально-наукової роботи студентів НУБіП України

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day)


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS