ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - У Дзвінківському ННВЦ відбувся тренінг щодо практичної реалізації 6-того і 9-того принципів FSC національного стандарту: цінності довкілля та особливі цінності для збереження»

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

У Дзвінківському ННВЦ відбувся тренінг щодо практичної реалізації 6-того і 9-того принципів FSC національного стандарту: цінності довкілля та особливі цінності для збереження»Останні  новини

З 18 по 21 травня 2021 р. на базі Дзвінківського навчально-науково-виробничого центру ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» відбувся перший із серії запланованих тренінгів з питань практичної реалізації FSC Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України «Практична реалізація FSC національного стандарту: цінності довкілля та особливі цінності для збереження».
 

 
Програма тренінгу була розподілена на 11 сесій, на яких детально розглядалися 6-й і 9-й принципи FSC національного стандарту системи ведення лісового господарства для України. Теоретична частина підкріплювалася ситуаційними задачами і практичними завданнями з виїздом на ділянки лісового фонду Боярської ЛДС. Робота у польових умовах полягала у виявленні особливих цінностей довкілля та аналізі впливу на них господарських заходів. Упродовж кількаденного тренінгу учасники отримали необхідні наукові знання та практичний досвід виділення та ідентифікації особливих цінностей для збереження (ОЦЗ), розробки стратегій та заходів щодо їх підтримки, а також формування програми моніторингу виявлених ОЦЗ.

У ході виконання практичних завдань велися фахові дискусії, організатори тренінгу надавали цінні наукові поради. У підсумку кожному учаснику було вручено сертифікат про прослуханий навчальний курс, що дасть можливість реалізовувати принципи і критерії FSC-сертифікації у практиці лісогосподарювання на їхніх підприємствах.

З детальнішою інформацією про тренінг можна ознайомитися на сайті представництва FSC в Україні: https://ua.fsc.org/ua-ua/newsroom
03 червня, 19:32

Читайте також:

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day)

Навчальна практика з ботаніки – польова школа для майбутніх лісівників!


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS