ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілляОстанні  новини

 

Додаток 3
до Порядку передачі документації
для надання висновку з оцінки впливу
на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля

_____________________________________________

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру, не зазначається суб’єктом господарювання)

_________________20209216620__________________

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)

 

ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення звіту
з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 1. Планована діяльність

Планована діяльність полягає у спеціальному використанні лісових ресурсів в порядку проведення поступових рубок головного користування.

Планована діяльність буде здійснюватися в межах Києво-Святошинського, Васильківського, Макарівського районів Київської області на території лісового фонду ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» в межах структурних підрозділів – Боярського та Плесецького лісництв. По кожному лісництву на ревізійний період складені відомості запроектованих поступових рубок головного користування, в які внесені виділи (частина виділів) стиглих і перестійних деревостанів, можливих для проведення планованої діяльності.

Обсяг запроектованої ВО «Укрдержліспроект» розрахункової лісосіки в порядку виключно поступових рубок головного користування щорічно становить 22,99 тис. м3 ліквідної деревини, в т.ч. по сосновій госпсекції – 22,19 тис.м3, по твердолистяній (дубова високостовбурна) – 0,80 тис.м3.

2. Суб’єкт господарювання

Національний університет біоресурсів і природокористування України / Відокремлений підрозділ «Боярська лісова дослідна станція», код ЄДРПОУ 33441250.

Юридична адреса: 08150, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Боярка, вул. Лісодослідна, 12, тел. (04598)3-54-61, e-mail: vp_nau_blds@ukr.net.

 3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України; Відділ оцінки впливу на довкілля; поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського, 35; тел. (044)206-31-40; (044)206-31-50; е-mail: OVD@mepr.gov.ua; контактна особа – директор Департаменту екологічної оцінки та контролю Тіщенкова Марина Олегівна.

 4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності будуть: розрахункова лісосіка, яка затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового господарства відповідно до вимог Лісового кодексу України; спеціальний дозвіл на використання лісових ресурсів – лісорубний квиток, що видається територіальним органом виконавчої влади з питань лісового господарства для власників лісів або постійних лісокористувачів відповідно до вимог Лісового кодексу України.

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться

_______________________________________________________________

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

Громадські слухання (другі) відбудуться

_______________________________________________________________

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України; Відділ оцінки впливу на довкілля; поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського, 35; тел. (044)206-31-40; (044)206-31-50; е-mail: OVD@mepr.gov.ua; контактна особа – директор Департаменту екологічної оцінки та контролю Тіщенкова Марина Олегівна.

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України; Відділ оцінки впливу на довкілля; поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського, 35; тел. (044)206-31-40; (044)206-31-50; е-mail: OVD@mepr.gov.ua; контактна особа – директор Департаменту екологічної оцінки та контролю Тіщенкова Марина Олегівна.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

 8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля спеціального використання лісових ресурсів в порядку проведення поступових рубок головного користування (землі не належать до територій / об’єктів природно-заповідного фонду або їхніх охоронних зон); Київська область, Києво-Святошинський, Васильківський, Макарівський райони.

 9. Місця розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Ознайомитися із Звітом з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності можна з 16.11.2020 року за адресами:

1.       Національний університет біоресурсів і природокористування України / відокремлений підрозділ «Боярська лісова дослідна станція», Київська область, Києво-Святошинський район, м. Боярка, вул. Лісодослідна, 12, тел. (04598) 3-54-61, контактна особа – провідний інженер лісового господарства Іванцов Олександр Миколайович.

2.       Приміщення Плесецької сільської ради, Київська область, Васильківський район, с. Плесецьке, вул. Центральна, 57, контактна особа – спеціаліст першої категорії (землевпорядник) Пасічніченко Ірина Ростиславівна.

26 листопада 2020, 13:49

Читайте також:

Запрошуємо на навчання майбутніх фахівців лісової галузі!!!

Всеукраїнська науково-практична конференція «СТАЛИЙ РОЗВИТОК КРАЇНИ В РАМКАХ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ»


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS