ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Співробітники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми лісового сектору та садово-паркового господарства»

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Співробітники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми лісового сектору та садово-паркового господарства»Останні  новини

 Співробітники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми лісового сектору та садово-паркового господарства»

 

14–15 квітня 2016 р. в Національному університеті біоресурсів і природокористування України проходила Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми лісового сектору та садово-паркового господарства».

Науково-педагогічні працівники Навчально–наукового інституту лісового і садово-паркового господарства, наукові співробітники та виробничники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС», представники з інших навчальних та наукових закладів України та закордону презентували свої доповіді на трьох секціях. Першу присвятили проблемам та перспективам розвитку лісового господарства, другу – сучасним технологіям оброблення деревини та лісоексплуатації, а третю – ландшафтній архітектурі та декоративному садівництву.

 18 квітня 2016, 11:09

Читайте також:

Співробітники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» взяли участь у роботі Міжнародної конференції та національного круглого столу «Уроки лісопожежного періоду 2015 року в Східноєвропейському регіоні та Україні: проблеми попередження, виявлення та гасіння природ

Розширене засідання робочої групи з розробки національних стандартів FSC для України


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS