ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - У Боярській ЛДС обговорили перспективи використання біомаси лісів для біоенергії

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

У Боярській ЛДС обговорили перспективи використання біомаси лісів для біоенергіїОстанні  новини

На даний час в Україні технології використання біомаси лісів для одержання біоенергії знаходяться тільки на початку свого розвитку, проте мають добрі перспективи в найближчому майбутньому. Існує декілька джерел одержання енергетичної лісосировини. Насамперед, це дров’яна деревина промислового/непромислового використання, порубкові залишки та лісопродукція заготовлена під час проведення рубок догляду в молодняках. Крім того, як енергетичну сировину можна використовувати деревні відходи від лісопереробки (тирса, тріска, обрізки, кора і т.п.).
З метою напрацювання практичної стратегії енергетичного розвитку України шляхом широкого застосування вироблення енергії з відновлювальних джерел, до ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» завітали представники Біоенергетичної Асоціації України. У межах робочого візиту гості мали можливість ознайомитись з усіма ланками роботи станції. У Боярському лісопереробному комплексі побачили види деревних відходів від лісопереробки, а на демонстраційних ділянках у лісі – значні об’єми накопичених хмизів та хворосту. Цікавим був також і візит до лабораторії біотехнології рослин, у колекції якої є декілька видів деревних верб і тополь, які безпосередньо використовуються при закладанні біоенергетичних плантацій. 
21 серпня 2019, 08:27

Читайте також:

Міжнародна науково-практична конференція «Відновлення, охорона й збереження рослинного світу лісів України в умовах техногенного навантаження та змін клімату»

Навчальна практика стедентів факультету землевпорядкування НУБіП України у Дзвінковому


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS