ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - «Механізації лісогосподарських робіт» − фахова дисципліна, яку повинен знати кожен майбутній працівник лісової галузі!

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

«Механізації лісогосподарських робіт» − фахова дисципліна, яку повинен знати кожен майбутній працівник лісової галузі!Останні  новини

Механізація лісогосподарських робіт, як самостійний напрям в Україні сформувалась порівняно недавно, у 50-ті роки. За цей період у галузі проведена значна робота по технічному переоснащенню підприємств, механізації та автоматизації виробництва, покращанню використання технічних засобів, зміцненню матеріально-технічної бази. Машинна техніка з кожним роком стає все складнішою і ефективно використовуватись вона зможе лише при наявності висококваліфікованих спеціалістів.
Сучасний студент повинен володіти високим рівнем знань у спеціальній галузі конкретної дисципліни. Однією з форм навчання студентів, є навчальні практики з фахових дисциплін, які дозволяють закріпити теоретичний матеріал і набуття студентами практичних навичок. Серед них є і навчальна практика з «Механізації лісогосподарських робіт», яка спрямована на підготовку студентів до виконання комплексу взаємопов’язаних виробничих завдань, із подальшим їх застосуванням на виробництві.
Навчальна практика включає питання з вивчення будови, робочого процесу, регулювання й основних техніко-експлуатаційних показників базових моделей лісогосподарських тракторів. Засвоєння особливостей їхніх конструкцій і технологічного обладнання. Також, опанування загальних принципів роботи механізмів систем цих тракторів та проведення щозмінного технічного обслуговування тракторів.
Також, студенти навчилися комплектувати машинно-тракторні агрегати для виконання польових робіт, зокрема׃ вивчення основних конструктивних особливостей спеціальних машин і знарядь, проведення щозмінного технічного обслуговування та основних регулювань, та засвоєння основних правил та прийомів роботи агрегатів.
Кожен день практики складається з теоретичного засвоєння матеріалу, стосовно теми заняття, а наступний етап - виїзд на навчальний полігон для виконання польових робіт спеціалізованою технікою.
10 липня 2019, 09:07

Читайте також:

До Боярської лісової дослідної станції завітали колеги з різних областей України

Навчальна практика з лісівництва


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS