ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Навчальна практика з лісової таксації подарувала студентам не тільки багаж знань, а й незабутні враження та емоції!

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Навчальна практика з лісової таксації подарувала студентам не тільки багаж знань, а й незабутні враження та емоції!Останні  новини

Студенти 3 курсу ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України три тижні присвятили практичному навчанню з лісової таксації, яке проходило на базі Дзвінківського навчально-науково-виробничого центру.
Навчальна практика під керівництвом співробітників кафедри таксації лісу та лісового менеджменту виявилась досить насиченою як з практичної, так і культурно-виховної точки зору. Теоретичні знання, які були отримані під час аудиторних занять, студенти змогли закріпити на практиці у лісових масивах структурного підрозділу університету.
Студенти навчилися користуватися сучасним лісотаксаційним обладнанням; були закладені пробні площі для визначення основних таксаційних показників насаджень з рубкою та без рубки модельних дерев; проведені дослідження з аналізу ходу росту лісових насаджень, а також окомірно-вимірювальна таксація.
Лісничий лісової дільниці № 9 Плесецького лісництва Жук Іван Григорович детально продемонстрував обмір та оцінку заготовленої лісопродукції згідно чинних вимог та внесення інформації до системи електронного обліку деревини. Для виконання переліку та визначення розмірно-якісної структури насаджень використана тестова версія програми Perelik, розробником якої є Алексіюк Ігор Леонтійович. Слід зазначити, що дана програма значно полегшує роботу працівників лісового господарства.
 
Досить насиченою була культурно-виховна робота. Відвідано унікальний об’єкт Жорнівський орнітологічний заказник. Щоденні тренування з футболу, баскетболу та настільного тенісу завершилися змаганнями серед студентських команд. Цінні поради та демонстрація практичних навиків гри у настільний теніс начальника Дзвінківського ННВЦ Шевчука Олександра Васильовича допомогли студентам покращити свої результати.

Недарма кажуть: «Хто вміє працювати, той вміє і відпочивати». Гарним завершенням практики з лісової таксації була святкова уха, рибу для якої студенти власноруч впіймали в річці Ірпінь.

Отримані під час навчальної практики знання з лісової таксації обов’язково згодяться нашим студентам, коли вони прийдуть на виробництво, а приємні моменти залишаться у пам’яті на все життя.
05 липня 2019, 09:13

Читайте також:

Студенти ННІ Лісового і садово-паркового господарства ознайомились із альтернативними методами розмноження декоративних рослин

Практичне навчання студентів у полі зору керівництва Боярської лісової дослідної станції та ННІ Лісового і садово-паркового господарства


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2020
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS