ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Працівники лісової охорони ВП НУБіП України Боярської ЛДС здійснюють щоденний контроль за охороною та збереженням лісів.

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Працівники лісової охорони ВП НУБіП України Боярської ЛДС здійснюють щоденний контроль за охороною та збереженням лісів.Останні  новини

 Працівники лісової охорони ВП НУБіП України Боярської ЛДС здійснюють щоденний контроль за охороною та збереженням лісів.

Керуючись лісовим законодавством та виконуючи свої посадові обов’язки 7 березня лісничим лісової дільниці № 9 Боярського лісництва під час патрулювання ввіреної йому лісової дільниці в кварталі 205 було виявлено самовільну рубку трьох сироростучих дерев дуба звичайного діаметром 42, 46 та 50 см відповідно. Біля пеньків знаходився автомобіль марки  ваз 2104 з причепом навантаженим лісопродукцією дуба звичайного (колоди 30-50 см довжиною та діаметром 30-40 см, гілки дуба довжиною 1-1,5 м.), біля автомобіля знаходилось дві особи чоловічої статі, а також виявлено бензопилу та лом. Було викликано Національну поліцію. Оперативно-слідча група, що прибула за викликом провела огляд місця інциденту та склала відповідний протокол.

 


 

Крім того 9 березня лісничим лісової дільниці № 7 Боярського лісництва  під час патрулювання ввіреної йому лісової дільниці в кварталі 130 виділ 28 було виявлено самовільну рубку чотирьох сироростучих дерев дуба звичайного та одне дерево тополі чорної. Неподалік знаходився автомобіль марки  «Сітроєн» з причепом, біля автомобіля знаходилось двоє чоловіків. На місце самовільної рубки було викликано Національну поліцію. Оперативно-слідча група, що прибула за викликом провела огляд місця інциденту та склала відповідний протокол.


 

Вище викладені факти порушень внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 246  (незаконна порубка лісу) Кримінального Кодексу України.

Зважаючи на вище викладені факти адміністрацією ВП НУБіП України Боярська ЛДС посилено контроль та оперативні дії за охороною та збереженням лісових насаджень. 

12 березня 2016, 17:22

Читайте також:

Співробітники ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» взяли участь у роботі всеукраїнського круглого столу «Правовий режим полезахисних лісових смуг. Хто реальний господар?»

2 березня 2016 року пройшов виїзний науково-практичний семінар «Лісокультурна спадщина ВП НУБіП України «Боярська ЛДС»


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS