ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Екосистемний менеджмент у лісовому комплексі та садово-парковому господарстві у полі зору науковців

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Екосистемний менеджмент у лісовому комплексі та садово-парковому господарстві у полі зору науковцівОстанні  новини

  18-19 квітня на базі ННІ лісового і садово-паркового господарства та ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку екосистемного менеджменту у лісовому комплексі та садово-парковому господарстві».
 
Згаданий тематичний напрям наукових досліджень нині стає надзвичайно актуальним у світовому науковому співтоваристві. За 10-річний період глобальна природнича наука поповнилася значною кількістю наукових праць присвячених питанням екологізації процесів впливу людини на лісові та урбанізовані екосистеми. Міжнародна зацікавленість у питаннях запровадження механізмів екосистемного менеджменту у лісовому та садово-парковому господарстві відображена участю у роботі конференції науковців з США, Німеччини, Швейцарії, Польщі, Білорусі та Словаччини. Загалом у роботі конференції взяли участь понад 80 учасників з семи країн.
Під час пленарного засідання 18 квітня було акцентовано увагу на питаннях застосування методичних підходів для обліку та оцінювання функцій лісових й урбанізованих екосистем, а також на впровадженні механізмів екозбалансованого відтворення та комплексного використання лісових ресурсів в умовах глобальних викликів та існуючих соціально-екологічних обмежень.
Під час виїзного засідання 19 квітня на базі ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» акцентовано увагу на наукових досягненнях молодих учених. Наукова молодь науковці інституту не тільки ознайомилася з науковою та виробничою базою Боярської ЛДС, а й долучилася до практичних аспектів використання сучасних технологій у природничих дослідженнях. Зокрема, на базі Дзвінківського навчально-науково-виробничого центру, аспірантом кафедри таксації лісу та лісового менеджменту Петром Дячуком було проведено майстер-клас зі створення просторових моделей дерев, що ростуть на відкритому просторі за допомогою безпілотного літального апарату DJI Phantom 4 PRO, оснащеним камерою з сенсором 1”CMOS.
   Також молоді науковці представили власні наукові результати, зокрема ті, які стали можливими завдяки активній співпраці з науковою частиною Боярської ЛДС.
Обговорення згаданих питань у ході активної наукової дискусії, дозволило виокремити перспективні напрями майбутніх досліджень дня науковців інституту у співпраці з колегами з міжнародних наукових лісівничих установ.
22 квітня, 08:03

Читайте також:

День Землі очима дітей

Учні Боярського академічного ліцею «Лідер» вивчають цікавий світ мікробіології


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах

FSC® (FSC-C105803)
Всі права захищені © 2013-2019
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS