ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - Круглий стіл «Стан нормативно-правової бази в системі лісового господарства та зміни, необхідні для підвищення її ефективності»

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

Круглий стіл «Стан нормативно-правової бази в системі лісового господарства та зміни, необхідні для підвищення її ефективності»Останні  новини

 21 березня відбулося спільне засідання Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України та круглий стіл «Стан нормативно-правової бази в системі лісового господарства та зміни, необхідні для підвищення її ефективності» за участю т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христини Юшкевич, а також науковців, експертів, громадськості та ЗМІ.
 

 
 
Під час круглого столу було презентовано напрацювання науковців, експертів та громадськості щодо змін в нормативно-правові акти з ведення лісового господарства.
 

 
Окрім того, розглянyто проект порядку реалізації необробленої деревини, питання законодавчого і нормативно-методичного забезпечення лісової сертифікації та створення конкурентного ринку біопалива в Україні.
 
Круглий стіл організовано Держлісагентством спільно з Національним університет біоресурсів і природокористування України та громадською організацією «Незалежне експертне партнерство».
 
Місце проведення: м. Київ, вул. Генерала Родимцева, 19, ауд. 69 (навчальний корпус № 1 Національного університету біоресурсів і природокористування).
 
21 березня 2017, 16:41

Читайте також:

Студенти НУБіП України саджали ліс в Плесецькому лісництві

АКЦІЯ "ВІДНОВИМО ЛІСИ РАЗОМ" ЗНОВУ ЗАВІТАЛА ДО БОЯРСЬКИХ ЛІСІВ


 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS