Головна
Останні новини |
ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» 1 березня 2016 р. приймала делегацію зі США
ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» 1 березня 2016 р. приймала делегацію зі США у складі Річарда Ласко, представника Лісової Служби США та Девіда Лароша, представника Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП). Супроводжували делегацію США професор кафедри лісівництва, керівник Регіонального Східноєвропейського Центру моніторингу пожеж Сергій Зібцев та співробітник Центру Василь Гуменюк.Природні стихійні явища
Природні стихійні явища такі як бурелом, вітровал та сніголам несуть непередбачені наслідки та призводять до загибелі десятків гектарів лісових насаджень.16 лютого 2016 року спеціалістами та інженерно-технічними працівниками ВП НУБіП України «Боярської лісової дослідної станції» було проведене попереднє натурне обстеження лісових ділянок на предмет призначення їх в рубку головного користування на 2017 рік.
16 лютого 2016 року спеціалістами та інженерно-технічними працівниками ВП НУБіП України «Боярської лісової дослідної станції» було проведене попереднє натурне обстеження лісових ділянок на предмет призначення їх в рубку головного користування на 2017 рік.
ПРИВІТАЛИ З 50 РІЧЧЯМ ПРОВІДНОГО ІНЖЕНЕРА З ЛІСОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІСОВІДНОВЛЕННЯ
18 лютого 2016 року виповнилося 50 років Лукянчуку Миколі Степановичу.
Микола Степанович більшу частину свого життя присвятив роботі в лісовій галузі. На теперішній час працює провідним інженером з лісокористування та лісовідновлення, маючи досвід роботи, як майстра лісу, так і помічника лісничого.
Інформація для громадськості та зацікавлених сторін.
Основна діяльність ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» спрямована на:
- якісне проведення навчально-виробничих практик студентів НУБіП України;
- науково-дослідну роботу;
- охорону та захист лісу, збереження територіальної цілісності;
- виконання запроектованих лісогосподарських заходів, які забезпечують підвищення стійкості насаджень та продуктивності деревостанів;
- збереження біорізноманіття лісів;
- оздоровлення та посилення захисних, санітарно-гігієнічних функцій лісів;
- стале використання лісових ресурсів