ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» - АНОНСИ НАУКОВИХ ПОДІЙ

Той хто любить паростки кленові, Хто діброви молоді ростить,

Сам достоїн людської любові, Бо живе й працює - для століть!
(М. Рильський)

АНОНСИ НАУКОВИХ ПОДІЙ

 

75-а Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Науковий пошук молоді для сталого розвитку лісового комплексу та садово-паркового господарства»

 
02 березня 2021, 10:00

Міжнародна науково-практична конференція «ДОСЛІДЖЕННЯ ЛІСОВИХ ТА УРБАНІЗОВАНИХ ЕКОСИСТЕМ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

   ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 2 квітня 2020 року Навчально-науковий інститут лісового i садово-паркового господарства Національного університету бiopecypciв i природокористування України запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Дослідження лісових та урбанізованих екосистем для забезпечення сталого розвитку». Під час роботи конференції планується обговорення актуальних питань в галузі лісового і садово-паркового господарства та деревообробних й меблевих технологій.

   Для участі в роботі конференції до 20 березня 2020 року необхідно надіслати на адресу оргкомітету тексти матеріалів. Деталі за посиланням: https://nubip.edu.ua/node/70565. 

  
12 лютого 2020, 12:09

Міжнародна науково-практична конференція «ВІДТВОРЕННЯ ЛІСІВ ТА ЛІСОВА МЕЛІОРАЦІЯ В УКРАЇНІ: ВИТОКИ, СУЧАСНИЙ СТАН, ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ В УМОВАХ АНТРОПОЦЕНУ»

 ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 6-8 листопада 2019 року Навчально-науковий інститут лісового i садово-паркового господарства Національного університету бiopecypciв i природокористування України запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Відтворення лісів та лісова меліорація в Україні: витоки, сучасний стан, виклики сьогодення та перспективи в умовах антропоцену», присвячену 100-річчю кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій. 
25 жовтня 2019, 18:46

Міжнародна науково-практична конференція «ЛІСОВА ТИПОЛОГІЯ ЯК ОСНОВА НАБЛИЖЕНОГО ДО ПРИРОДИ ЛІСІВНИЦТВА»

 ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 9-12 жовтня 2019 року Навчально-науковий інститут лісового i садово-паркового господарства Національного університету бiopecypciв i природокористування України запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Лісова типологія як основа наближеного до природи лісівництва». Конференція присвячена 150-річчю з дня народження професора Є. В. Алексєєва та заснування кафедри лісівництва Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства. 
30 серпня 2019, 14:32

Міжнародна науково-практична конференція «Відновлення, охорона й збереження рослинного світу лісів України в умовах техногенного навантаження та змін клімату»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 1-2 жовтня 2019 року Навчально-науковий інститут лісового i садово-паркового господарства, кафедра ботаніки, дендрології та лісової селекції НУБіП України запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Відновлення, охорона й збереження рослинного світу лісів України в умовах техногенного навантаження та змін клімату». З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://nubip.edu.ua/node/60510.
21 серпня 2019, 15:27

Національний лісотехнічний університет України

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан і перспективи розвитку ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства, урбоекології та фітомеліорації», яка відбудеться 4-5 квітня 2019 року в Національному лісотехнічному університеті України (м. Львів). Конференція відбудеться З НАГОДИ 80-ЛІТТЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПРОФЕСОРА В.П. КУЧЕРЯВОГО.
07 лютого 2019, 17:00

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "СОЦІАЛЬНІ ТА ЕКОЛОГІЧНІ ВИКЛИКИ ЛІСАМ І ЛІСОВОМУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ЇХ ПОДОЛАННЯ"

 
 
22-24 жовтня на базі ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України планується проведення науково-практичної конференції «Соціальні та екологічні виклики лісам і лісовому менеджменту та їх подолання»
25 липня 2018, 14:02

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ ХОРОЛЬСЬКИЙ БОТАНІЧНИЙ САД КРЕМЕНЕЦЬКИЙ БОТАНІЧНИЙ САД НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК «ПИРЯТИНСЬКИЙ» НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК «НИЖНЬОСУЛЬСЬКИЙ»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теоретичні та прикладні аспекти вивчення, збереження та збагачення фіторізноманіття у науково-дослідних установах та навчальних закладах України» (присвячена 5-річчю заснування Хорольського ботанічного саду), що відбудеться 4 жовтня 2018 р.

12 червня 2018, 18:10

ІНСТИТУТ БОТАНІКИ ІМ. М.Г. ХОЛОДНОГО НАН УКРАЇНИ ІМ. М.Г. ХОЛОДНОГО. ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ. МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО


 
Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної конференції молодих учених «Актуальні проблеми ботаніки та екології», яка відбудеться 3 – 4 вересня 2018 року в смт. Кирилівка (Запорізька область).
14 травня 2018, 16:41

ИНСТИТУТ ЛЕСА НАН БЕЛАРУСИ

Уважаемый коллега! Оргкомитет по проведению XVIII Международной конференции молодых учёных «Леса Евразии – Белорусское Полесье», посвящённой 280-летию со дня рождения лесовода А.Т. Болотова и 90-летию Национальной академии наук Беларуси, приглашает Вас принять участие в работе конференции, которая будет проходить в период с 24 по 29 сентября 2018 года на базе Института леса НАН Беларуси.
10 травня 2018, 18:35
  [1]  2 

 

Наша адреса:

08150 Київська обл., Києво-Святошинський район,

м. Боярка, вул. Лісодослідна,12

тел/факс: (04598) 35-149
тел/факс: (04598) 35-461

Ми в соціальних мережах


Всі права захищені © 2013-2021
При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS